20. 1. 2019 VOLEJBAL STARŠÍCH ŽÁKYŇ.

V neděli 13. 1.2019 i tuto neděli 20. 1. 2019 se odehrála další kola starších žákyň.

B tým

13. 1. 2019 jsme B skupinu odehrály v Třešňovci. Po nezvyklé taneční rozcvičce, kterou jsme si krátily čekání na míče, nastupujeme proti domácímu A týmu.  Síla je na straně soupeře, ale holky na hřišti makají do posledního míče. 2 sety se rozhoduje až v koncovkách 23:25, 27:29. Třetí set si už soupeřky hlídají. I přes výsledek, výborný výkon proti týmu, který hraje 1. osmičku ČP starších žákyň. Druhý zápas jsou karty rozdány přesně naopak, nastupuje proti nám mlaďounký tým Žichlínku. Holky polevily v koncentraci a tak jsme pro výhru musely hodně šlapat. Výhra 3:1. A zůstáváme v B skupině i pro další kolo.

20. 1. 2019 jedeme k dalšímu kolu do Svitav do haly Na Střelnici. První zápas proti Poličce a naše vlažné nasazení. Prohra 0:3. Druhý zápas proti domácímu A týmu je zcela jiný. U holek se střídají lepší chvilky se slabšími, sety si postupně připisují oba týmy, a proto se rozhoduje v tiebreaku. Výhra 16:14 pro náš tým. Cíl udržet B skupinu jsme splnily.

C tým

13. 1. 2019 odjel hrát turnaj do Letohradu. Holky si zde připsaly 2 prohry a spadli do E skupiny. 20. 1. 2019 jsme E skupinu pořádali doma Na Skalce. V rozhodujícím zápase holky prohrály s Pardubicemi B, a proto se o postup poperou v dalším kole. Cíle tohoto týmu jsou dát prostor, co nejvíce hráčkám.

Další kolo nás čeká 24. 2. 2019

MK, JV, JR