18. – 19. 1. 2020, VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ ,,B“ NA ČESKÉM POHÁRU V DĚČÍNĚ.

Starší žákyně B o víkendu 17.-19.1.2020 odjely odehrát poslední skupinu Českého poháru do dalekého Děčína. Čekalo nás dlouhé cestování. Náročné to bylo zejména pro gymplačky, které se v pátek vrátily z lyžáku a za hodinu už se jelo. Vše se ale díky rodičům stihlo.:-) Do Děčína jsme přijeli o půl osmé večer, ubytovali se v krásných pokojích a šli hned do postelí. Druhý den po snídani nás čekaly čtyři zápasy. První proti UP Olomouc B. Holky se od začátku nemohly dostat do tempa. Bylo to bez štávy, takže prohráváme 0:2. Postupně se ale lepšíme a další zápasy jsou už vyrovnanější. Ve druhém zápase prohráváme s Děčínem 1:2 a třetí zápas proti Orionu Praha B vyhráváme 2:0. Poslední zápas sobotního dne nastupujeme proti Sokolovu. V tie-breaku vedeme dokonce 13:8, ale přestáváme hrát a zápas ztrácíme – 1:2.  V neděli nás čeká už jen jeden zápas proti Mikulova Praha B. První set byl z naší strany výborný, ve druhém setu se soupeřky herně zvedly a tie-break si už pohlídaly – 1:2. Holky odehrály vyrovnané zápasy, ve kterých se dostaly pod tlak. Vyzkoušely si natrénované herní situace, větší prostor dostalo i libero. Zápasy odhalily i naše nedostatky, na jejichž odstranění musíme dál pracovat.