2. 2. 2014 STŽCI CHOCEŇ KP PCE KRAJE

Volejbalový přebor Pardubického kraje starších žáků-5. kolo.

V neděli 2. 2. 2014 odehráli starší žáci volejbalového oddílu SK Geodézie, hrající pod hlavičkou Sokola Č. Třebová 5. kolo přeboru staršího žactva Pardubického kraje v Chocni. Českou Třebovou reprezentovali: Chládek, Smola, Kadlec, Pejchal, Pirkl, Hubáček a Renčín.

Toto kolo bylo zároveň prvním kolem nástavby přeboru Pardubického kraje, kdy se spojily soutěže Královehradeckého a Pardubického kraje. Výsledky předchozích kol zařadily naše družstvo do skupiny o 5-8 místo spolu s Chocní, Třebechovicemi a Hradcem Králové B.

V prvním zápase jsme nastoupili proti družstvu Třebechovic v sestavě: Smola a Chládek na středu, Kadlec a Pejchal na náhře a Pirkl s Hubáčkem na smeči. Kluci předvedli vzorovou rozcvičku, vzorné povzbuzování během zápasu, a protože poměrně dlouho neabsolvovali žádný zápas, tak zpočátku souhra vázla. Ale postupně se na nahrávce rozehrál Kadlec, který zaskočil za zraněného Skřivánka, a hra se celkově zpřesnila a bylo z toho jasné vítězství 2:0. V druhém zápase jsme se utkali s Chocní, s kterou máme pasivní bilanci a ani dnes jsme ji nevylepšili. S Chocní jsme odehráli dnes dva zápasy (jeden zápas byla předehrávka) a oba poměrně jasně prohráli 0:2. Vázla hlavně souhra smečařů s nahrávači, na které musíme zapracovat. V posledním zápase jsme si lehce poradili s H. Králové B 2:0, i když v některých okamžicích bylo na našich hráčích viditelné podcenění soupeře. Kluci zaslouží pochvalu jako kolektiv, který se vzájemně povzbuzuje a  bojuje, i když má výpadky soustředěnosti a zodpovědnosti, z které pramení velká chybovost, což ale k věku patří.  Dnes zahrál výborně nad své poměry Hubáček.

Za volejbal a Sk Geodézie  Č. Třebová Michal Kadlec

St. žáci a žačky