16. 5. 2020 TRÉNINKY A PŘÁTELÁKY STARŠÍCH ŽÁKYŇ.

Po nedobrovolné pauze se družstvo starších žákyň, stejně tak jako ostatní družstva v našem oddíle, vrátilo k trénování. Při respektování platných nařízení se začalo trénovat nejprve ve dvoučlenných skupinkách, a to převážně na atletickém ovále. Na antuce se hrály miniturnaje dvě na dvě. To bylo trenérsky hodně náročné. Naštěstí poměrně brzy se maximálně možný počet sportujících osob rozšířil a my mohli udělat dvě tréninkové skupiny. Zezačátku se makalo především na fyzičce, teď už převažují tréninky s míčem. A by se jen netrénovalo, podařilo se nám domluvit se Svitavami na přátelských zápasech, které se odehrály v sobotu 16.5.2020. Sestavili jsme dvě vyrovnaná družstva, která se utkala se dvěma družstvy Svitav. Poté jsme vytvořili áčko a béčko a pokračovali v třísetové bitvě proti áčku a béčku Svitav. Všechny hráčky se prostřídaly, poprvé se plnohodnotně do hry zapojila Jitka Filipová. Zápasy se nesly v přátelském duchu a na rozjezd to bylo moc fajn.:-)

Za trenéry H.Dvořáková, R.Benešová, M.Matoušek

St. žáci a žačky