25. 3. 2023 VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁKYNĚ, KP OLOMOUCKÉHO KRAJE-UNIČOV.

V sobotu 25.3. jsme odehráli poslední kolo KP v Uničově. Pro velkou marodku máme problém dát dohromady alespoň 7 hráček, která mohou nastoupit. V prvním zápase nastupujeme proti Lanškrounu (1:2). První set vyhráváme, ve druhém se nám tolik nedaří. V rozhodujícím třetím setu vedeme 12:3, ale nakonec nepochopitelně prohráváme 13:15. S Uničovem (0:2) hrajeme celkem vyrovnaný zápas a druhý set prohráváme nejtěsnějším rozdílem až v koncovce. Na závěr nás čeká VAM Olomouc (1:2), další výsledkově vyrovnaný zápas opět prohráváme ve třetím setu.

Celou soutěž odehrálo 16 družstev. Celkovým vítězem se stalo družstvo VK Prostějov A, naše děvčata skončila na 8. místě.