29.8.2015 STŽKY SVITAVY TURNAJ

5. ročník Memoriálu manželů Vymětalových Celkem 16 týmů z celé ČR přijelo zahájit halovou sezonu do Svitav. Domácím se výborně povedlo uspořádat turnaj starších žákyň - jak organizace, tak i zázemí fungovalo bezchybně. Z těchto důvodů si turnaj získává renomé a přijíždějí sem i významné mládežnické týmy ze vzdálenějších míst republiky.My jsme do Svitav přijeli po týdenním fyzickém soustředění v Říčkách a dvou trénincích. Jelikož od letošního roku začínáme pilovat nový herní systém, který přinesl i změny na postech u některých hráček, turnaj nám sloužil jako seznamovací a pro usazení nových návyků.

Výsledné pořadí v základních skupinách: Sk. A:1. TJ Svitavy A 2. Volejbal Tábor 3. PVK Olymp Praha B 4. VK Agel Prostějov B

Sk. B: 1. Volejbal Přerov 2. TJ Sokol Česká Třebová 3. TJ Spartak Polička 4. ŠSK Bílovec

Sk. C: 1. VK UP Olomouc 2. VO TJ Lanškroun A 3. TJ Sokol Frýdek Místek4. TJ Svitavy B

Sk. D (ZŠ Riegrova): 1. VO TJ Lanškroun B 2. SK Hlincovka 3. VK Agel Prostějov A 4. T.J. Dolní ÚjezdV základní skupině po dvou výhrách hrajeme o první místo proti Přerovu. Oba sety smolně prohráváme v koncovce 23:25 a 22:25. Ve čtvrtfinále o postup mezi nejlepší čtveřici turnaje nastupujeme proti Olomouci, která nás jednoznačně přehrává 0:2. Je to nejlepší tým tunaje a pro naše holky dobrá zkušenost!Následné utkání o 5. - 8. místo:TJ Svitavy A - TJ Sokol Česká Třebová 2:1o 7. místo: Volejbal Přerov - TJ Sokol Česká Třebová 2:1Pořadí turnaje:

1. VK UP Olomouc 2. VO TJ Lanškroun A 3. Volejbal Tábor 4. SK Hlincovka5. TJ Svitavy A  6. VO TJ Lanškroun B 7. Volejbal Přerov 8. TJ Sokol Česká Třebová 9. VK Agel Prostějov A 10. PVK Olymp Praha B 11. TJ Spartak Polička 12. TJ Sokol Frýdek Místek 13. ŠSK Bílovec 14. T.J. Sokol Dolní Újezd15. TJ Svitavy B 16. VK Agel Prostějov B

Sestava: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, M. Kubištová, L. Rybková, A. Říhová, V. Vomáčková.

St. žáci a žačky