13. 9. 2020, VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁKYNĚ ODEHRÁLY KVALIFIKACI KRAJSKÉHO PŘEBORU.

Krajský přebor starších žákyň začal dne 13.9.2020 kvalifikací. Soutěže se účastní celkem 13 družstev, která byla rozdělena do dvou kvalifikačních skupin. V Lanškrouně nás čeká pět zápasů, které mají rozhodnout, v jaké výkonnostní skupině v příštím kole nastoupíme. Jako první nastupujeme proti Poličce B. V prvním setu nám to vůbec nejde, soupeřky nekazí a dostáváme se až na stav 8:18. Naštěstí se dostane na podání naše kapitánka, která zavelí k obratu a v koncovce set vyhráváme. Druhý set se také taháme, ale výhru 2:0 si pohlídáme. Ve druhém zápase proti Svitavám A prohráváme 0:2, soupeřky jsou důraznější na útoku a méně chybují. Třetí zápas proti Pardubicím a čtvrtý proti Svitavám C mají stejný průběh, v obou zápasech se dostaneme hned do vedení a zápasy dotáhneme k výhrám 2:0. V posledním zápase nastupujeme proti Lanškrounu. V prvním setu se dostaneme do vedení 19:11, ale bojíme se ho vyhrát, tak místo smečí pinkáme, nedodržujeme postavení, vymýšlíme nesmyslné údery. V koncovce prohrajeme s 22 body. V druhém setu je situace stejná, vedeme 19:12, ale tentokrát set do vítězného konce po infarktovém průběhu dotáhneme – 1:1. Tento vyhraný set pak rozhodl o tom, že končíme v kvalifikační skupině na 2.místě a soutěž rozehrajeme v první výkonnostní skupině.