9. 4. 2016 STŽKY turnaj Č. Kostelec

11. ročník turnaje O pohár Jestřebích horpořadatelé: TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší a TJ Červený KostelecSpolečný turnaj starších žákyň a kadetekMístem turnaje je nádherná sportovní hala v Červeném Kostelci, kam jezdí k zápasům 2. ligy i naše družstvo žen. Turnaj byl pro naše družstvo poslední herní přípravou před kvalifikací na MČR.Do turnaje se přihlásilo celkem 13 družstev, která byla rozdělena do 3 základních skupin. Vítězové skupin následně hráli o konečné 1-3 místo, druzí o 4-6 místo atd. Pořadatelé zvolili v současné době hodně diskutovaný nový herní systém na čas. Hrálo se na dva sety po 15ti minutách. Mezi zápasy byla pauza na rozcvičení 15 minut. Č. Třebová - TJ Sokol Dolní Újezd   KKY    1:1 (33:38)  V prvním setu hrajeme bezchybně v útoku.   Č. Třebová - Slavia Hradec Králové  ZKY    1:1  (40:30)Družstvo známe z ČP, hrajeme vyrovnaný zápas. Č. Třebová - VO TJ Lanškroun         ZKY   2:0  (42:19)Ve druhém setu se zranila Áďa a turnaj dohráváme v 6 hráčkáchČ. Třebová - TJ Červený Kostelec     ZKY    1:1  (42:38)První set vyhráváme, ve druhém setu máme v koncovce náskok, který ale prohospodaříme a o bod prohráváme.Po čtyřech zápasech v základní skupině končíme na druhém místě. Pořadí ve skupině - Dolní Újezd, Č. Třebová, Hradec Králové, Červený Kostelec, Lanškroun.O konečné pořadí v turnaji hrajeme proti druhým ze skupiny A a C.Č. Třebová - VK Kralupy ZKY    1:1  (38:31)Kralupy přijely s početným družstvem hráček. V prvním setu jsme v útlumu. Máme problém s rychlostí přesunů a hlavně pohybem na hřišti. První set prohráváme s velkým bodovým rozdílem. Jsem hodně nespokojený s výkonem v prvním setu, což holky pochopily a do druhého setu nastupují jako vyměněné. Velká pochvala pro naše hráčky. Dokázaly se vzchopit proti družstvu Kralup, které skončily v Českém poháru žákyň na 7.místě!Č. Třebová - Spartak Polička KKY    1:1  (31:36)Po 15minutové pauze nastupujeme proti děvčatům z Poličky. My hrajeme šestý zápas, Polička teprve čtvrtý. Proti Kralupům budou hrát až po nás. Fyzicky zápas v prvním setu ještě jakštakš zvládáme, ale ve druhém setu už není z čeho brát. Po posledním hvizdu rozhodčího padají holky v slzách a vyčerpané k zemi :-))Holky zaslouží velkou pochvalu za přístup i za výkon. Bezvadně fungovaly věci, na kterých pracujeme na treninku. Za zmínku stojí i to, že v družstvech Trutnova nastoupily i tři dívky z reprezentace :-) Konečné pořadí turnaje:1. TJ LOKO Trutnov KKY2. TJ Sokol Dolní Újezd KKY3. TJ LOKO Trutnov ZKY4. TJ Kralupy           ZKY5. TJ Sokol Česká Třebová ZKY6. Spartak Polička           KKY7. Rema Rychnov        KKY8. TJ Slavia Hradec Králové ZKY9. ZŠ Benešovská         ZKY     10. KCM Hradec             ZKY11. TJ Červený Kostelec    ZKY12. TJ Sokol Dolní Újezd   ZKY13. VO TJ Lanškroun       ZKYHráčky: L. Farago, S. Horská, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, A. Říhová, V. Vomáčková. Chyběla nemocná M. Kubištová a T. Kahounová, a v rekonvalescenci L. Rybková

Trenéři: J a J Koubovi