13. 10. 2019, VOLEJBAL-STARŠÍ ŽÁKYNĚ ,,B“ SE VE DRUHÉM KOLE PŘEDSTAVILY V LANŠKROUNĚ.

Starším žákyním B se v minulém kole po bojovném výkonu podařilo postoupit do druhé výkonnostní skupiny. V neděli 13.10.2019 hostil tuto skupinu Lanškroun. Postup byl pro nás úspěchem, dnes se tak nečekaly žádné velké výsledky. Cílem bylo prostřídat všechny hráčky a dostat se do co nejvíce výměn. To se dařilo tak na 50%. V prvním zápase holky nastoupily proti Chocni. V prvním setu jsme se moc nedostaly do hry díky dobrému podání soupeřek. Druhý set už byl vyrovnanější, ale celkově prohra 0:2. Nejpovedenějším naším zápasem byl druhý zápas proti Lanškrounu, oba sety jsme byly v kontaktu se soupeřkami a prohrály jsme jen o pár bodů. Poslední zápas proti Svitavám B byl z naší strany odevzdaný. Chyby kupily i hráčky hrající do této chvíle téměř bezchybně. Spolu s Chocní tak sestupujeme zpět do třetí skupiny, kde se budeme opět chtít poprat o postup. Pozitivem dnešního dne ale bylo, že vrchní podání začaly dávat hráčky, kterým se dosud moc nedařilo. Jen tak dál.:-) Příští víkend odehrajeme Český pohár v Poličce a tím završíme šestitýdenní zápasový maraton.