1. 2. 2020 VOLEJBAL MUŽI, POHÁR KVS Č. TŘEBOVÁ.

Dne 1. 2. 2020 uspořádal náš oddíl volejbalu 2. kolo Poháru krajského volejbalové svazu Pardubice. V 1. kole jsme na skóre nepostoupili do semifinále, a tak jsme o něj museli bojovat dnes ve 2. kole. Turnaje se měla zúčastnit družstva Nasavrk, TR Pardubice a Sokol Č. Třebová. Družstvo Nasavrk se omluvilo, a tak oba zbývající účastníci automaticky postoupili do semifinále, které se hraje 29. 2. 2020 ve Chvaleticích. A tak dnes jsme sehráli jen jeden zápas proti TR Pardubice. Nastoupili: Kadlec, Bělka, Šplíchal, V. Skřivánek, Svoboda, Sykora, Štech a Koudelný. Kluci měli od začátku herní převahu, ale Pardubice se presentovali výbornou hrou v poli a sehraností. Přesto to na kluky nestačilo. Kluci zaváhali jen ve 3.setu, kdy se trochu přestalo dařit na smeči, ale poslední, čtvrtý, set byl jasnou záležitostí. Sestava: Bělka (N), Sykora (U), Skřivánek a Kadlec (smeč), Šplíchal a Koudelný (Svoboda) (střed). Po prvním odehraném zápase odjeli Kadlec a Skřivánek hájit barvy Litomyšle a kluci si zahráli ještě doplňkový zápas na 2 vítězné sety. Sestava: Štech (N), Koudelný (U), Bělka a Sykora (smeč), Svoboda a Šplíchal (střed). Oba zápasy řídil Standa Fišar a moc mu za to děkuji. K dnešnímu předvedenému výkonu-zápas se divákům líbil, hra měla náboj, bojovnost, agresivitu. Dařilo se podání. Jen je  potřeba zapracovat na variabilitě úderů smečařů. Kluky musím pochválit za přístup v tréninku i v samotném zápase. Myslím, že si hru užívají.

Č. Třebová-TR Pardubice 3:1

M. Kadlec