30. 5. 2019, VOLEJBAL MUŽŮ, LANŠKROUN B-Č. TŘEBOVÁ, KP2

Dne 30. 5. 2019 dohrávalo družstvo juniorů odložený zápas s Lanškrounem B. Utkání se odehrála na venkovních hřištích TJ Lanškroun za slunečného počasí, v bezvětří. Oproti zápasu v Poličce došlo k mírnému zlepšení v projevu. Mezihra je stále velmi slabá, ale na útoku se nám dařilo, hlavně Ondrovi Lukášovi. Do hry jsme zapojili i L. Hrušku, který se pomalu začíná zapojovat do družstva juniorů. V prvním setu prvního zápasu jsme sahali, po dobrém výkonu, po vítězství, ale v koncovce jsme nakupili 4 chyby a soupeř set zkušeně dohrál. Zbylé dva sety nebyly odehrány se zápalem a tak jsme zaslouženě prohráli. Do druhého setu nastoupil na nahrávce Viktor a družstvo ožilo. Dva sety byly celkem herně dobře odehrané, i bojovné, ve třetím setu kluci polevili v koncentraci, a už se nebylo na co dívat. Oproti zápasu s Poličkou kluci předvedli lepší výkon, což je pozitivní. Do hry se rovnoměrně zapojili všichni hráči.

Hráli: Skřivánek V., Skřivánek L., Lukáš, Hruška, Bělka, Šplíchal, Pejchal, Kadlec a Jireček.

Lanškroun-Č. Třebová 3:0, 3:0.

Zapsal Michal Kadlec

Junioři a juniorky