6. 10. 2019, VOLEJBAL JUNIOŘI, SLATIŇANY-Č. TŘEBOVÁ, KP M2.

Dne 6. 10. 2019 družstvo juniorů, hrající soutěž mužů 2.třídy, odehrálo svůj zápas ve Slatiňanech. Slunečné počasí, avšak nízká teplota umístilo zápas do tělocvičny, což mělo našemu družstvu vyhovovat. První set však tak nevypadal. Bez bojovnosti a zápalu pro hru se hrát nedá. V druhém setu a i ve třetím však kluci bojovali, dařilo se na útoku Ondrovi a Honzovi a i podpora dalších hráčů na hřišti byla silná, a tak se druhý set podařilo vyhrát a třetí, kdyby nebylo zbytečných chyb v koncovce, tak také. Ve čtvrtém setu už si soupeř vítězství pohlídal. První zápas odehrála sestava Kadlec, Bělka, Skřivánek L., Lukáš O., Hruška V., Sykora J. a Jireček J.na liberu. Střídal Koudelný. Do druhého zápasu nastoupila stejná sestava jako v prvním zápase, ale bez libera. Brzy kluci vedli 1:0 na sety. Do druhého setu sestava zůstala a bohužel nepochopitelné prohrála vyhraný set. To se opakovalo i v setu 3., ale to již na středu místo Skřivánka hrál Koudelný a na účku místo Sykory Jireček. Bohužel to po třech setech bylo 1:2 pro soupeře, ale spravedlivý výsledek by byl 3:0 pro naše družstvo, ale na to se nehraje. Čtvrtý set se tak nějak dohrával. Je to škoda, kluci by si za předvedený výkon výhru v druhém zápase zasloužili, ale bohužel při jasném vedení ve 2. a 3.setu několika nezodpovědnými zákroky umožnili soupeři, aby toho využil k otočení zápasu. Stále klukům chybí větší bojovnost na hřišti a mezihra. Ale družstvo je mladé, a tyto zápasy jim přinesou do budoucna zkušenosti, které tak potřebují. Za dnešní výkon je chválím a i za přístup k tréninkům, který je excelentní.