29. 9. 2018 JKY NOVÉ VESELÍ 1. LIGA

29. 9. 2018 VOLEJBAL JUNIORKY, Č. TŘEBOVÁ-NOVÉ VESELÍ, 1. LIGA.

TJ SOKOL GEODÉZIE Č. TŘEBOVÁ  –  TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ                 1 : 3  19:25, 19:25, 25:16, 12:25, čas 85 min.

V sobotu 29. 9. 2018 hostíme družstvo TJ Sokol Nové Veselí. Tento oddíl, vždy měl velice slušné hráčky, proto jsem čekal, s čím přijedou. Již při rozcvičování bylo vidět, že jsem se nemýlil, soupeř je výborný. Od začátku zápasu, je družstvo Nového Veselí lepší, nedělá moc chyb, má výborné pole, bloky, servis a tvrdě útočí. Přiznám se, že výkon juniorek neodpovídá představám, které jsem měl po absolvování turnaje v Přerově. Zde předváděly zcela jiný volejbal. Dívky vidí, že jejich úsilí je zbytečné a troskotá právě na chybách spoluhráček. Prohráváme zaslouženě 1:3.

TJ SOKOL GEODÉZIE Č. TŘEBOVÁ  –  TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ                1 : 3  26:24, 18:25, 22:25, 19:25, čas 96 min.

Druhý zápas probíhal naprosto stejně.

Pod vedením R. Hanzelky Sokol Geodézie Č. Třebová reprezentovala: kapitánka Klimková Linda, Pešková Tereza, Foldynová Natálie, Voleská Kristýna, Kašparová Tereza (první zápas), Štefanová Viktorie, Hladílková Sabina. Dále byly připravené kadetky Blažková Lucie, Vernerová Kristýna, Pešková Eliška, Dušková Adéla, Hyláková Nikola. Děkuji družstvu kadetek za účast a pomoc při odehrání zápasu 1. ligy juniorek.

Junioři a juniorky