11. 11. 2017 JŘI Č.TŘEBOVÁ II 1.LIGA

11. 11. 2017 VOLEJBAL JUNIORŮ  Č. TŘEBOVÁ II-Č. TŘEBOVÁ.

Dne 11. 11. 2017 odehráli junioři další kolo 1. ligy a to v domácím prostředí s družstvem Sokola Č. Třebová II.

Jednalo se o městské derby. Soupeř byl před tímto zápasem v tabulce na druhém místě a tak byla kvalita na straně soupeře. Začátek zápasu zastihl soupeře v křeči a tak se lehce ujímáme vedení 7:0. Soupeř však brzy srovnal a už vedení nepustil. Přestože výsledek je jednoznačný, hra byla vyrovnaná, avšak soupeř projevil zkušenost ze spousty odehraných těžkých zápasů, a zápas doved k vítězství.

Do druhého zápasu jsme prostřídali, tak aby se herní zatížení rozprostřelo mezi všechny hráče. První dva sety naše družstvo prohrálo výsledkově více než jasně, avšak hra nebyla špatná, ale soupeř nechyboval a tak body na naší straně naskakovaly jen při našem úspěšném útoku. Ve třetím setu kluci přidali k výkonu bojovnost, přestali chybovat a když přidali volejbalovou kvalitu, tak z toho byl vyhraný set, který si za předvedený výkon zasloužili. Soupeř však v posledním setu převzal opět otěže zápasu a zaslouženě zvítězil.

S předvedenou hrou jsem byl spokojen. Herní projev ve vítězném setu se musel přítomným divákům líbit.

Sokol Č. Třebová reprezentovali Kadlec, Pejchal, Šplíchal, Lukáš, Koudelný, Kostka, Jireček, Kohoutek, Bělka, Hubáček  a Skřivánek.