13. 9. 2020 VOLEJBAL JUNIORŮ KP JHM KRAJE.

V neděli 13.9.2020 naši junioři vstoupili do soutěže Krajský pohár juniorů Jihomoravského kraje, tato soutěž se letos hraje jako samostatná soutěž bez účasti kadetských družstev, tak jak to bylo v rocích předešlých. Na úvod nám byl přidělen soupeř VK Brno, což jsou studenti sportovního gymnázia Ludvíka Daňka, hráči extraligy kadetů a juniorů a dle trenéra p. Bouly, kluci mají 11 hodin tréninku týdně. A my hrajeme bez zraněného smečaře O.Lukáše a třemi čerstvými kadety. Systém hry je se stejným soupeřem odehrát 2. zápasy v jeden den.

Do 1. setu 1. zápasu jsme nastoupili s nahrávačem M.Bělkou, ale bylo těžké přijmout míč, a tedy i založit dobrý útok. Do 2.setu jsme udělali změnu na postech na náhru šel M. Štech a na smeč M. Bělka. Od 2. setu kluci s družstvem Brna drželi krok a byl to velmi vyrovnaný 2. a 3. set. Prohráváme 3:0, ale s hlavami vztyčenými a s dobrým pocitem odehraných dvou setů.

Po 20. minutách odpočinku vstupujeme do 2. zápasu a kluci opět předvádějí pěkný volejbal a v závěru 1.setu se dostává na podání J.Fišar, daří se mu upodávat Brno s podporou obrany na síti M. Štecha, V. Hrušky a M. Bělky. Vyhráváme 1. set. Ve 2.3. a 4. setu opět hrajeme vyrovnanou hru. Kluci nakonec prohrávají 3:1, ale s pochvalou pana Bouly trenéra Brna. SUPER VOLEJBAL KLUCI JEN TAK DÁL.

hráli: Bělka, Sýkora, Hruška, Šumbera, Svoboda, Fišar, Štech a Svojanovský