19. 1. 2019, VOLEJBAL JUNIORŮ, Č. TŘEBOVÁ-LANŠKROUN, 1. LIGA.

Dne 19. 1. 2019 pokračovala 1.liga juniorů. V domácím prostředí jsme hostili družstvo Lanškrouna, který je v průběžné tabulce na posledním místě a naše družstvo těsně před ním. V týdnu jsme kvalitně potrénovali a tak jsme si na soupeře věřili. První set byl jednoznačnou záležitostí našeho družstva. Postupně však naše hra upadla do útlumu a letargie. Bez bojovnosti bylo složité se soupeřem držet krok, i když hrál jednoduchou hru-vysoké nahrávky přes krajní hráče. Takto probíhal 2. a 3. set, které jsme prohráli. Ve 4.setu začalo naše družstvo konečně bojovat a v dramatické koncovce zvítězilo. V rozhodujícím 5.setu však převzal otěže zápasu soupeř a snadno zvítězil, celkově tedy 3:2. Druhý zápas jsme začali zase laxně. Spoustu vlastních chyb, bez bojovnosti. Provedené změny do 2.setu začaly brzy přinášet výsledky. Začalo se dařit našim krajním smečařům, hlavně O. Lukášovi, a hra začala být s minimem chyb a začali jsme soupeře přehrávat. Takže vítězství v druhém zápasu 3:1 bylo zasloužené. Oba zápasy ukázaly určitá negativa, která si rozebereme na tréninku, ale i pozitiva, a to, že se nám podařilo zvítězit v druhém zápase hracího dne, když doposud měli kluci lepší první zápasy. V druhém zápase kluci ukázali kolektivní, kompaktní bojovnost, na které musíme do budoucna stavět.

Hráli: Kadlec, Koudelný, Pejchal, Červinka, Šplíchal, Skřivánek V., Lukáš, Bělka, Jireček a Kostka.

Č. Třebová-Lanškroun 2:3, 3:1.