14. 9. 2017 JŘI CHOCEŇ KP2

14. 9. 2017 VOLEJBAL MUŽŮ  Č. TŘEBOVÁ-CHOCEŇ B.

Dne 14. 9. 2017 odehrálo družstvo juniorů předehrávku zápas KP mužů s Chocní B. Zápas byl odehrán v hale VDA Na Skále jako generálka na sobotní zápas juniorů v 1.lize. V zápasech jsme si vyzkoušeli varianty sestav a postavení hráčů. Kluci odehráli nejlepší zápas podzimu. Dokázali zablokovat útok středem, v poli bojovali, dařilo se útočit z kůlu. Ještě musíme zapracovat na větším zapojení universála do hry. Líbil se mi také přístup všech hráčů k zápasům. Od začátku byla cítit soustředěnost a chuť ke hře.

Sokol Č. Třebová reprezentovali Hubáček, Kadlec, Pejchal, Šplíchal, Lukáš, Koudelný, Kostka a Skřivánek.

Č. Třebová-Choceň B 0:3, 0:3                                                                     M. Kadlec

Junioři a juniorky