2. 6. 2018 JŘI SLATIŇANY KP M2

2. 6. 2018, VOLEJBAL MUŽŮ, SLATIŇANY-Č. TŘEBOVÁ.

Dne 2. 6. 2018, jsme odjížděli v menším počtu hráčů do Slatiňan. Domácí tým nastoupil v plné základní sestavě. Po minulém zápase s Lanškrounem, který se klukům moc nepovedl, jsem hráče upozorňoval, že pokud chtějí se soupeřem držet krok, musí minimálně chybovat. A zápasy se povedli klukům lépe, než s Lanškrounem. Určitě na tom měl podíl ten fakt, že hráčů na hru bylo jen 7, takže jsme hráli bez libera. I méně se střídalo, což mělo vliv na některé hráče. Pejchal hrál svůj nadprůměr a na smeči se dařilo Kostkovi. Hra měla vzrůstající kvalitu.  Hráli: Kostka, Kadlec, Koudelný, Pejchal, Šplíchal, Jireček, a Červinka.

Slatiňany-Č. Třebová 3:0,  3:0.

Zapsal Michal Kadlec

Junioři a juniorky