10. 11. 2018 JKY Č. TŘEBOVÁ II 1. LIGA

10. 11. 2018 VOLEJBAL JUNIOREK, Č. TŘEBOVÁ II.

TJ SOKOL Č. TŘEBOVÁ II.  –  TJ SOKOL GEODÉZIE Č. TŘEBOVÁ      3 : 1  25:23, 27:25, 11:25, 25:20, čas 96 min.

V sobotu 10. 11. 2018 pokračuje 1. liga juniorek dalšími zápasy. Hrajeme v České Třebové, ulici Nádražní, s družstvem TJ Sokol Česká Třebová II. Přiznám se, že nemám takovéto zápasy rád, kde hrají dvě družstva ze stejného města. Takovéto zápasy jsou velice nervózní a vyhrocené, protože jedno družstvo druhému chce dokázat, že jsou lepší. Na dívkách družstva Geodézie, vidím obrovskou nervozitu, jsou „rozklepané“ a přemotivované, protože chtějí dokázat, „že to umí“. Bohužel, každý míč, který přeletí od soupeře na naši část hřiště, zcela nepochopitelně kazíme. Děláme vlastní chyby, které se již nedají napravit.  Prohráváme první zápas 3:1.

TJ SOKOL Č. TŘEBOVÁ II.  –  TJ SOKOL GEODÉZIE Č. TŘEBOVÁ      0 : 3  19:25, 11:25, 15:25, čas 60 min.

Mezi prvním a druhým zápasem 1. ligy juniorek, se hrál souběh muži ČT – Ostrava B, 1:3.             V přípravě na druhý zápas vidím, že jsou dívky Geodézie již v „normálním režimu“, tedy v úplně  jiném psychickém rozpoložení. Také jejich hra již není křečovitá, působí uvolněně a nedělají tolik chyb.  Postupem času zcela nabývají na převaze a zápas vyhrávají 0:3 za 60 minut.

Hrála a střídala:  Klimková Linda (juniorka), Pešková Tereza (juniorka),  Kašparová Tereza (juniorka),  Štefanová Viktorie (juniorka), Foldynová Natálie (juniorka), Voleská Kristýna (juniorka), Blažková Lucie (kadetka),  Vernerová Kristýna (kadetka), Hladílková Sabina (juniorka), a Dušková Adéla (kadetka) .

Junioři a juniorky