27. 1. 2018 JŘI DRÁSOV 1. LIGA

27. 1. 2018 VOLEJBAL JUNIORŮ  SOKOL Č. TŘEBOVÁ-VS DRÁSOV.

Dne 27 1. 2018 odehráli junioři další kolo 1. ligy s družstvem Drásova, jako předehrávku zápasu ze dne 3. 2. 2018.

Družstvo Drásova je v aktuální tabulce na 5. místě a při utkání v první části jsme na jeho hřišti vybojovali 1 bod za prohru 2:3. V sobotu se nám však tak nedařilo. Do optimální sestavy chyběl Červinka, Lukáš, Hubáček a Kohoutek, Pejchal a Šplíchal nastoupili po dlouhodobé nemoci. Do zápasu jsme tak mohli zapojit kadeta Skřívánka L. a st.žáky Bělku a Hurta. Dnes bylo největším problémem slabá obrana na síti a malá účinnost našeho podání. Přesto jsme v třetím setu druhého zápasu sahali po vítězství v setu, což se nám nakonec malým důrazem v zakončení nepodařilo.

Sokol Č. Třebová reprezentovali Kadlec, Bělka, Pejchal, Koudelný, Kostka, Jireček, Skřivánek V., Hurt, Šplíchal  a Skřivánek L..