5. 11. 2017 JŘI ŠLAPANICE 1.LIGA

5. 11. 2017 VOLEJBAL JUNIORŮ  ŠLAPANICE-Č. TŘEBOVÁ.

Dne 5. 11. 2017 odehráli junioři další kolo 1. ligy a to ve Šlapanicích. Jednalo se o dohrávku kola ze dne 28. 10. 2017.

K zápasu byli k dispozici: Koudelný, Kadlec, Skřivánek, Kostka, Lukáš, Pejchal, Jireček a Šplíchal. Do prvního zápasu nastoupila sestava Pejchal, Skřivánek, Kadlec, Lukáš, Koudelný a Šplíchal. První dva sety se sestava na hřišti spíše hledala. Nedařilo se navázat na výkon z Drásova. Až ve třetím setu jsme začali předvádět hru, která snese určité měřítko. Bohužel v koncovce jsme udělali 4 zbytečné chyby, které nás stáli výhru v setu. Ale za poslední set družstvo zaslouží pochvalu. Do druhého setu z důvodu pravidelné rotace hráčů nastoupil na smeč místo Lukáše (Kostky) Jireček. Hra se oživila. V prvním setu si sestava ještě sedala, ale v druhém naše družstvo dominovalo. Bohužel ve třetím setu jsme nezachytili začátek a i přes střídání hráčů jsme set prohráli. Čtvrtý set byl zpočátku katastrofický, průběžný stav 16:4 pro našeho soupeře věštil katastrofu. Nakonec kluci zabrali a zdramatizovali ještě koncovku, ale soupeř si vítězství nenechal uniknout.

Sokol Č. Třebová reprezentovali Kadlec, Pejchal, Šplíchal, Lukáš, Koudelný, Kostka, Jireček  a Skřivánek.