24. 2. 2018 JKY TRUTNOV 1. LIGA

24. 2. 2018 VOLEJBAL JUNIORKY, KVALIFIKACE O BARÁŽ O POSTUP DO EXTRALIGY-LOKO TRUTNOV.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ  –  TJ LOKOMOTIVA  TRUTNOV   3:1  25:16, 25:22, 21:25, 25:20, čas 96 min.

V  sobotu 24. 2. 2018 odehrálo družstvo juniorek první dvě kola nástavby volejbalové 1. ligy juniorek. Postup mezi 12 nejlepších družstev 1. ligy juniorek, dává českotřebovským dívkám šanci bojovat o místo v kvalifikaci, a případně si zahrát o postup do extraligy juniorek.       Soupeřem je Lokomotiva Trutnov, která nám byla v žákovském věku, tradičním soupeřem. Nyní je na posledním místě tabulky nástavby 1. ligy sk. II.                                                        Začínáme hrát soustředěně a první set velice snadno vyhráváme 25:16. Druhý set je ještě zahrán v nějakém nasazení, ale již je vidět nesoustředěnost a postávání na hřišti. Druhý set ještě vyhráváme 25:22, ale již je vidět, malé nasazení dívek. Třetí set od začátku setu prohráváme o 2 - 4 body, které nejsme schopné ani přes zvýšené úsilí dorazit. Prohráváme 21:25. Čtvrtý set je od začátku hraný výborně. Vedeme 12:4, ale chvíle nesoustředění s myšlenkou máme to vyhrané, nastavuje u dívek vytváření vlastních zbytečných chyb. Soupeř dotahuje na 18:17. Teprve nyní se dívky vzpamatovaly a začaly opět hrát. Set vyhráváme 25:20. Celý zápas 3:1.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ  –  TJ LOKOMOTIVA  TRUTNOV   3:0  25:14, 25:23, 25:21, čas 64 min.

Druhý zápas začínáme skvěle, vítězíme 25:14.  V dalších dvou setech se již dívky šetří a hrají, jak potřebují. Vítězíme 3:0

Pod vedením R. Hanzelky Sokol Č. Třebová reprezentovala: Šplíchalová, Štefanová, Klimková, Bělková, Pešková, Bečičková, Hladílková, Foldynová, ve druhém zápasu byly připravená pomoci žákyně Blažková a Vernerová.