28. 5. 2019, VOLEJBAL MUŽŮ, POLIČKA-Č. TŘEBOVÁ, KP2.

Dne 28. 5. 2019 dohrávalo družstvo juniorů odložený zápas s.  Poličkou. Z důvodu špatného počasí se zápasy odehráli v tělocvičně, což mohla bát pro kluky výhoda. Vzhledem k tomu, že během týdne odehrají kluci celkem 8 zápasů v KP2, tak jsme herní zatížení rozdělili na více hráčů. Do prvního zápasu nastoupil na libero Pejchal a do pole Skřivánci, Bělka, Lukáš, Kadlec, Šplíchal, na lavičce zůstal Jireček. Do druhého zápasu nastoupil na náhru Pejchal, a Kadlec, Lukáš a Jireček se na smeči rovnoměrně prostřídali. Oba zápasy měli stejný průběh. První dva sety vyrovnaný průběh až do stavu cca 20:20 a pak nás soupeř svou vyzrálostí přehrál. Poslední sety byli vždy nejslabší. Hodně nepřesností, a hlavně malá bojovnost v mezihře.

Ale celkový dojem z předvedeného výkonu, vzhledem k tomu, že kluci asi 3 týdny nehráli a jen trénovali, měnili trénink na venkovních hřištích s tělocvičnou, nebyl špatný a věřím, že kvalita hry směrem k víkendu, kdy hrajeme poslední zápasy, poroste.

Hráli: Skřivánek V., Skřivánek L., Lukáš, Bělka, Šplíchal, Pejchal, Kadlec a Jireček.

Polička-Č. Třebová 3:0, 3:0.

Zapsal Michal Kadlec

Junioři a juniorky