10. 11. 2018 JŘI HRONOV 1. LIGA

10. 11. 2018, VOLEJBAL JUNIORŮ, Č. TŘEBOVÁ-HRONOV, 1. LIGA.

Dne 10. 11. 2018 pokračovala 1. liga juniorů 3. kolem. Junioři hostili družstvo Hronova, které podle průběžných výsledků mělo být na úrovni našeho družstva. K dispozici nejsou stále zranění Skřívánek L., Šplíchal a Hurt. Do prvního zápasu nastoupila sestava Skřivánek, Pejchal, Kostka Červinka, Koudelný, Kadlec a na liberu Jireček. Od začátku se hrál bojovný volejbal, plný  nasazení, tvrdých útoků, ale chytrých ulití. Žádný ze soupeřů si nevytvořil větší bodový náskok  a tak se o výsledku setu rozhodovalo v koncovkách, které naše družstvo odehrálo s větším klidem. Po zásluze  vítězíme po kvalitním výkonu 3:0. A protože se vítězná nemění, tak k druhému zápasu nastoupila stejná sestava jako v prvním zápase. Bohužel se hráči našeho družstva od počátku nedokázali tak koncentrovat, jako v prvním zápase, a tak od začátku kupíme  spoustu chyb. Do hry se dostávají Bělka a Lukáš. Set prohráváme. Ve zbylých setech je hra více než vyrovnaná, ale nedaří se nám v druhém setu dohrát vítězně koncovku, a tak i přes zvýšenou snahu ve třetím setu prohráváme 0:3. I když byl výsledek druhého zápasu zklamáním, musím kluky pochválit. Bojovali, povzbuzovali se a hráli jako kolektiv, ale přeci jen v druhém zápase jsme vyrobili více chyb, než soupeř, který hrál jednoduchý volejbal z hlavního kůlu, kde měl jednoho hráče, který se na smeči prakticky nemýlil. O výsledku druhého zápasu, podle mne, rozhodla malá koncentrace a chybovost v prvním setu.  Hráli: Kostka, Kadlec, Koudelný, Pejchal, Jireček, Bělka, Skřivánek V., Lukáš a Červinka.

Česká Třebová-Hronov 3:0, 0:3