13. 4. 2018 JŘI ŽAMBERK KP2

13. 4. 2018 VOLEJBAL  MUŽŮ Č. TŘEBOVÁ-ŽAMBERK.

Dne 13. 4. 2018 začala juniorům Sokola Č. Třebová druhá polovina KP mužů Pardubického kraje. Tento zápas byl odehrán v tělocvičně, jako předehrávka řádného termínu.

Družstvo soupeře přijelo pouze v 6-ti hráčích, ale osa družstva, která drží kvalitu, Vydra, Halva a Hübl, byla přítomna. A hlavně tito 3 hráči byli strůjci vítězství soupeře v obou zápasech. Naše družstvo nastoupilo v 10-ti hráčích, příležitost dostali všichni hráči, ale s ohledem  na následný víkendový turnaj finále ČP kadetů, byli někteří hráči lehce šetřeni.

Určitě bych chtěl kluky pochválit za jeden vyhraný set proti tak kvalitnímu soupeři. Soupeře jsme přehráli pestrostí na útoku, a hlavně tím, že jsme minimálně chybovali, s čím se v této věkové mládežnické kategorii stále často setkáváme.

Sokol Č. Třebová reprezentovali Červinka, Bělka, Kadlec, Pejchal, Šplíchal, Lukáš, Koudelný, Hurt,  Kostka a Skřivánek.

Č. Třebová- Žamberk 0:3, 1:3                                                                      M. Kadlec

Junioři a juniorky