22. 10. 2017 JKY PARDUBICE 1.LIGA

VOLEJBAL 1. LIGA JUNIOREK  SK. C.       Č. TŘEBOVÁ - PARDUBICE.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ  – TJ SOKOL PARDUBICE I.  3:1  19:25, 25:22, 25:19, 25:18, čas 94 min.

Dne 21. 10. 2017 odehrálo družstvo juniorek páté a šesté kolo 1. ligy juniorek. Hostíme družstvo juniorek Sokola Pardubice. Bohužel stále chybí hráčky, K. Bělková, D. Klíglová.                       Družstvo Pardubic patří s družstvem Slavia Hr. Králové a českotřebovskými děvčaty mezi tři nejlepší družstva 1. ligy juniorek skupiny C. První set začínáme špatně, děláme velké množství vlastních chyb. Přes upozornění a přesvědčování dívek o nutnosti omezit vlastní chyby, stále nejsou plně soustředěné na hru. Chybí pohyb a naše nejdůležitější vlastnost, hra v poli s bojovností o každý míč. Po prvním prohraném setu „se začínáme chytat“, a ač je druhý set až do koncovky setu vyrovnaný, daří se vyhrát koncovku tohoto setu 25:22. Stav 1:1. Po vyhraném druhém setu začínají českotřebovské dívky nabývat převahu a třetí a čtvrtý set vyhrávají 25:19, 25:18, celkově vítězí 3:1.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ  – TJ SOKOL PARDUBICE I.  3:1  23:25, 25:21, 25:17, 25:20, čas 90 min.

Průběh druhého zápasu je zcela obdobou prvního. Také zde prohrávají první set a během druhého setu se českotřebovská děvčata jednoznačně zlepšují a svoji výkonností přehrávají soupeře. Vítězíme 3:1.                                                                                                                           Dle mého názoru to nebyl lehký soupeř, ale hra českotřebovských dívek mi připadala tak, že hrají pouze to, co potřebují k vítězství..

Pod vedením R. Hanzelky Sokol Č. Třebová reprezentovala: Šplíchalová, Štefanová, Klimková, Foldynová, Bečičková, Kašparová, Voleská, Hladílková.

Skupina 1. liga juniorky - 1. část soutěže, skupina C (1-JKY-C)