18. 11. 2017 JŘI BRNO 1.LIGA

18. 11. 2017 VOLEJBAL JUNIORŮ  SOKOL BRNO-Č. TŘEBOVÁ.

Dne 18. 11. 2017 odehráli junioři další kolo 1. ligy a to v Brně s družstvem Sokola Brno.

Soupeřem pro naše družstvo bylo vedoucí družstvo soutěže. Protože šlo o velmi kvalitního soupeře, chtěli jsme dát herní příležitost co největšímu počtu hráčů. Což se podařilo, k zápasu vlakem odcestovalo 11 hráčů, omluven byl Bělka.

Do prvního zápasu nastoupila základní šestka Skřivánek, Šplíchal, Pejchal, Lukáš, Koudelný a Kadlec. Od začátku nám soupeř dal najev, že to nebude jednoduchý zápas. Výborně podával a výborně přijímal, když nám se dnes podání v obou zápasech nedařilo. Postupně do zápasů na středu zasáhl Hubáček a Červinka, na smeči Kostka a Kohoutek. Na liberu spolehlivě odehrál oba zápasy Jireček. První zápas byl jednoznačnou záležitostí domácích. V čem jsme se domácím vyrovnali, byl útok. Do druhého zápasu kluci zvýšili bojovnost a nasazení a tak byly sety vyrovnanější. Ale bohužel vlastními chybami jsme se připravili ještě o vyrovnanější výsledek. Soupeř moc nechyboval a když neměl útok dostatečně kvalitně připraven, tak balón přehrál na jistotu. I přes 2 prohry, byly zápasy poučné a kluci se snažili bojovat a soupeři vzdorovat.

Sokol Č. Třebová reprezentovali Kadlec, Pejchal, Šplíchal, Lukáš, Koudelný, Kostka, Jireček, Kohoutek, Červinka, Hubáček  a Skřivánek.

18.11. 10:00

Brno