6. 10. 2018 JKY KAVČÍ HORY 1. LIGA

6. 10. 2018 VOLEJBAL, JUNIORKY 1. LIGA KAVČÍ HORY-Č. TŘEBOVÁ.

VD KAVČÍ HORY - TJ SOKOL GEODÉZIE Č. TŘEBOVÁ       0 : 3  19:25, 9:25, 16:25   čas 56 min.

V sobotu 6. 10. 2018 odjíždíme k dalším zápasům 1. ligy juniorek do Dolních Břežan, což je městečko pod Prahou, kde družstvo juniorek Kavčích Hor má domovskou tělocvičnu. Domovskou tělocvičnu zde má i Orion Praha, který zde právě hraje 1. ligu kadetek. Právě zjišťujeme, že zde hrajeme souběh 1. ligu kadetek Orion Praha - Příbram a 1. ligu juniorek Kavčí Hory – Č. Třebová, takže nás čeká dlouhý den.  Sportovní hala v D. Břežanech dostala v roce 1981 cenu za architekturu.  Doprava sem, je neskutečně dlouhá, z Hl. nádraží Metrem na Kačerov a potom hodinu autobusem do D. Břežan. Od začátku rozcvičení, je vidět převaha českotřebovských dívek.  Jednoznačně jsme lepší družstvo a soupeř, ač se snaží, nedostává šanci. Českotřebovské dívky hrají, jak potřebují. Vyhráváme zaslouženě 3:0.

VD KAVČÍ HORY - TJ SOKOL GEODÉZIE Č. TŘEBOVÁ       0 : 3  17:25, 23:25, 17:25   čas 62 min.

Druhý zápas začal po odehrání 1. ligy kadetek a probíhal naprosto stejně. Soupeř se snaží, ale dělá mnoho chyb. Trochu nervozity do hraní, vnesly dvě smečařské bomby Terezy Peškové, která trefila dvakrát bránící soupeřky do obličeje. Jejich problém byl, že mají složené ruce do bagru a to se pomalu reaguje. Vyhráváme zaslouženě 3:0.

Pod vedením R. Hanzelky Sokol Geodézie Č. Třebová reprezentovala: kapitánka Klimková Linda, Pešková Tereza, Foldynová Natálie, Voleská Kristýna, Kašparová Tereza, Štefanová Viktorie, Hladílková Sabina.

Junioři a juniorky