22. 9. 2018 JKY Č. TŘEBOVÁ II 1. LIGA

22. 9. 2018 VOLEJBAL, 1. LIGA JUNIOREK Č. TŘEBOVÁ-Č. TŘEBOVÁ II.

TJ SOKOL GEODÉZIE Č. TŘEBOVÁ  –  TJ SOKOL II. Č. TŘEBOVÁ             3 : 1  21:25, 25:20, 25:19, 25:13, čas 75 min.

V sobotu 22. 9. 2018 hostíme družstvo TJ Sokol II Č. Třebová. Od začátku zápasu, je na dívkách Geodézie vidět obrovská nervozita. Proti čtvrtečnímu pohodovému tréninku, dívky na hřišti herně nepoznávám.  Jsou to ale první zápasy ligy juniorek a dle toho vypadá naše hra. Velké množství vlastních chyb, které pramení z nerozehranosti dívek. Juniorky Geodézie se snaží, aby nepokazily přihrávku, smeč, servis, atd, ale funguje to opačně. Dívky působí křečovitě, ustrašeně, bojí se sáhnout na míč, aby neudělaly chybu.                                                                                                                                              Dívky Geodézie absolvovaly od 31. 8. do 2. 9. 2018 skvěle obsazený turnaj v Přerově, kde obsadily skvělé 11 místo z 32 extraligových a ligových družstev Čech a Slovenska. Od té doby, tedy 3 týdny neabsolvovaly žádný přípravný turnaj a naskočily přímo do první ligy, což bylo znát. Budou se muset rozehrávat v průběhu absolvování soutěže 1. ligy juniorek.                                                                  Vyhráváme 1. zápas 3:1.

TJ SOKOL GEODÉZIE Č. TŘEBOVÁ  –  TJ SOKOL II. Č. TŘEBOVÁ             3 : 0  25:16, 25:12, 25:17, čas 69 min.

Druhý zápas lepší prvního.

Pod vedením R. Hanzelky Sokol Geodézie Č. Třebová reprezentovala: kapitánka Klimková Linda, Pešková Tereza, Foldynová Natálie, Voleská Kristýna, Kašparová Tereza, Štefanová Viktorie, Hladílková Sabina. Dále pomáhaly kadetky Blažková Lucie, Vernerová Kristýna, Pešková Eliška, Dušková Adéla, Hyláková Nikola, Bicanová Valentýna. Děkuji družstvu kadetek za účast a pomoc při odehrání prvního zápasu 1. ligy juniorek.

Junioři a juniorky