2. 10. 2018 JŘI POLIČKA KP PCE

25. 9. a 2. 10. 2018 , VOLEJBAL MUŽŮ, POLIČKA - Č. TŘEBOVÁ.

V dohrávce posledního podzimního kola KP2 mužů odehrálo družstvo juniorů nejlepší své zápasy v podzimní části. První set prvního zápasu byl sice trochu jednostrannou záležitostí pro hráče Poličky, ale sestava, která dostala důvěru, začala soupeři postupně zle zatápět. A v následujících dvou setech junioři prohráli nejtěsnějším rozdílem v koncovce. V druhém zápase naše družstvo zvítězilo hned v prvním setu a rozpoutala se bitva. Juniorům hrálo do karet, že se hrálo v tělocvičně, kde jsou výrazně silnější, než na antukovém hřišti. Za předvedené výkony v obou zápasech kluci zaslouží obrovskou pochvalu. Hráli: Kostka, Kadlec, Skřivánek V., Šplíchal, Bělka, Koudelný a Červinka.

Česká Třebová-Polička 0:3, 1:3

Zapsal Michal Kadlec