25. 11. 2017 JKY H.KRÁLOVÉ 1. LIGA

25. 11. 2017 VOLEJBAL 1. LIGA JUNIOREK   HRADEC KRÁLOVÉ - Č. TŘEBOVÁ.

SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ – TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ  1 : 3  25:17, 26:28, 23:25, 22:25

V sobotu 25. 11. 2017 odehrálo družstvo juniorek deváté a desáté kolo 1. ligy juniorek. Začátek zápasu byl z důvodu obsazení haly dalšími družstvy Slávie Hradec Králové oficiálně stanoven na      13 hodin.  K dispozici máme blokařky Peškovou, která se dala trochu dohromady, Štefanovou, Bělkovou, Klimkovou, Foldynovou, Voleskou, Hladílkovou a hostující Anetu Kőhlerovou. Po čtvrtečním tréninku, kdy jsme trénovali vybírání míčů, si při pádu na koleno stěžovala na bolest Veronika Šplíchalová. Přes bolest v koleni jela do Hradce a hrála.  Hráčky Bečičková a Kašparová jely pomoci kadetkám do Rychnova.                                                                                                       Družstvo Hradce je na druhém místě tabulky juniorek, za našimi děvčaty, takže víme, že nás čeká těžký soupeř. Dívky z Hradce nastoupily s obrovským nasazením a českotřebovské dívky jim nestačily, prohráváme 17:25. Od začátku druhého setu českotřebovské dívky vedly, a ač v koncovce měly problém, vyhrály 28:26. Průběh třetího setu je naprosto vyrovnaný, 6:5, 11:9.15:14, 18:17, dokonce prohráváme 21:22. Daří se otočit a koncovku vyhrát 25:23. Vedeme 2:1. Do čtvrtého setu nastupujeme výborně, vedeme 6:4, 11:5, 18:8. Za tohoto stavu dochází ke zlomu, soupeř začíná dotahovat.  Dělá jeden míč za druhým. Stav 19:17, 21:20, hrozně nervózní hra obou družstev. Za stavu 23:22, za tak vyrovnaného stavu nám pomáhají samy hráčky soupeře, vlastními chybami.  Vítězíme  3:1.

SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ – TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ  3 : 0  25:16, 25:21, 25:6

Druhý zápas se našemu družstvu vůbec nevydařil, o čem vypovídá stav jednotlivých setů.

Pod vedením R. Hanzelky Sokol Č. Třebová reprezentovala: Šplíchalová, Pešková, Štefanová, Klimková, Foldynová, Bečičková, Hladílková, Bělková, Voleská a hostující Kőhlerová.