16. 1. 2016 JKY BRNO 1.LIGA

1. LIGA JUNIOREK Sk. E                                                        16. 1. 2016  ČESKÁ TŘEBOVÁ

V sobotu dne 16. 1. 2016 hostíme družstvo TJ Junior Brno, které je na druhém místě 1. ligy juniorek skupiny E a již má jistou účast v příštím ročníku 1. ligy juniorek.

TJ  SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ JUNIOR BRNO   0 :  3  12:25, 20:25, 20:25

TJ  SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ  JUNIOR BRNO   1 :  3  22:25, 25:20, 24:26, 17:25

Nečekám žádnou velkou slávu od českotřebovských dívek, protože dívky byly s Gymnáziem na lyžařském kurzu a to se většinou následně negativně ukáže na jejich hře. No, co k tomu dodat? Bez chuti, bez zájmu, bez bojovnosti, tím pádem i velkým množstvím vlastních chyb hrajeme první zápas.  Trochu se chytíme v koncovce třetího setu, ale to již soupeř bodově vedl a povolil v koncentraci. Prohráváme 0:3 první zápas.

Druhý zápas je zcela jiný, dívky se již trochu „srovnaly“, a hlavně na jejich herním projevu bylo vidět, že konečně „chtějí hrát“.  Nahrávačku L. Klimkovou bolela hlava, takže do druhého zápasu nenastoupila jako nahrávačka, N. Foldynová a hrála dobře. Rozhodující pro celý vývoj 2. zápasu byl třetí set, který dívky prohrály v koncovce setu svými chybami 24:26. Poslední set, “ byl již z naši strany odevzdaný“. Prohráváme po velice slušném výkonu 1:3.

Hrála a střídala: kapitánka Šplíchalová Veronika, Bělková Kristýna, Pešková Tereza, Klimková Linda, Foldynová Natálie, Voleská Kristýna, Nerudová Monika, Václavková Hana.