3. 11. 2018 JKY DANSPORT 1. LIGA

3. 11. 2018 VOLEJBAL JUNIOREK, 1. LIGA, DANSPORT PRAHA-Č. TŘEBOVÁ.

Je sobota 3. listopadu 2018 a odjíždíme k dalším zápasům 1. ligy juniorek do hlavního města Prahy na Dansport  Praha. Hala se nachází na Pohořelci, tedy nad obrovským komplexem Pražského hradu       a dalších objektů naši historie.

SK DANSPORT PRAHA - TJ SOKOL GEODÉZIE Č. TŘEBOVÁ       0 : 3  12:25, 15:25, 15:25   čas 54 min.

Jedeme kompletní. Již na začátku rozcvičení, je vidět technická převaha českotřebovských dívek. Jednoznačně jsou lepší soupeře a soupeř, ač se snaží, nedostávášanci. Českotřebovské dívky hrají, jak potřebují a na hřiště se dostanou všechny zúčastněné hráčky. Zaslouženě vyhráváme 3:0.

Druhý zápas začal hodinu po odehrání prvního zápasu. První set je velice snadný, vítězíme 25:10. Po takto odehraném setu českotřebovská děvčata polevují, začnou produkovat vlastní chyby, a soupeř se „docela chytá“. Jednoznačně se soupeř se zlepšil, slušně útočí a bojuje o každý míč, což našemu družstvu přináší nemalé problémy. Dokonce prohráváme 15:20, ale zlepšený výkon českotřebovských dívek přináší vítězství 25:22. Třetí set je opět celkem snadný. Vítězíme 3:0.

Pod vedením R. Hanzelky Sokol Geodézie Č. Třebová reprezentovala: kapitánka Klimková Linda, Pešková Tereza, Foldynová Natálie, Voleská Kristýna, Kašparová Tereza, Štefanová Viktorie, Hladílková Sabina.