2. 2. 2020 VOLEJBAL JUNIOŘI, A SKUPINA PŘEBORU JHM KRAJE.

V neděli 2.2.2020 jsme pořádali 5.kolo přeboru Jihomoravského kraje. Čekali nás dva zápasy s družstvy Volejbal Brno a družstvo Znojma. Již 4.kolo budeme hrát ve skupině A, chceme-li udržet sk.A musíme vyhrát alespoň jeden zápas.

První zápas: Č.Třebová – Volejbal Brno      2:3(16, 16, -18, -12, -8)       V prvním  a druhém setu jsme jednoznačně lepší daří se vše co umíme. Kluky ukolébaly dva vyhranné sety a najednou nejsme schopní příjmout podání a dále postavit obranu, nedaří se a prohráváme 2:3. Velká škoda dnes na ně měli.

Druhý zápas:   Brno - Znojmo            1:3 (22,-20,-18,-18)

Třetí zápas : Č. Třebová - Znojmo    3:0(15,23,18)         Vstupujeme do zápasu s podmínkou, že pokud kluci chtějí i příště hrát s těmi nejlepšími musí Znojmo porazit. Od počátku 1. setu mají kluci navrch, soupeř dost kazí a kluci získávají mentálně navrch, ale je tu set č. 2 a opět kluci polevují, družstvo Znojma na naše kluky silně dotahuje. Nakonec si kluci vítězství nenechají utéci a vyhráváme 3:0.

Výhrou nad Znojmem a ziskem jednoho bodu z utkání z Brnem, vítězíme skupinu A, což se nám v soutěži ještě nikdy nepodařilo.

TJ Sokol Česká Třebová reprezentovali: Michal Bělka, Jan Kadlec, Ondřej Lukáš, Jaroslav Koudelný, Sam Svoboda, Jan Šplíchal, Cyril Šumbera a Míša Štech.