10. 9. 2016 JKY BÍLOVEC TURNAJ

PŘÍPRAVNÝ TURNAJ KADETEK A JUNIOREK BÍLOVEC.

V sobotu 10. 9. 2016 absolvovala část týmu kadetek a juniorek další ze série  přípravných turnajů před zahájením svých soutěží – 1. ligy kadetek a 1. ligy juniorek.            Na turnaj přijelo 8 týmů, které byly rozděleny do 2 skupiny po 4 účastnících. Našimi soupeřkami byly VA Žilina, Vyškov a Nový Jičín.

Hned v 1. zápase nás čekal nejtěžší soupeř. My celý zápas bojovaly s nepřesným příjmem a malou komunikací na hřišti. Soupeřky jsme trápily hlavně kvalitním servisem. Prohra 0:2.

Druhý zápas a soupeř jednoznačně nejmladší – Nový Jičín. I tak jsme se na vítězství nadřely. Mlaďounké protihráčky jezdily po hřišti a body zadarmo moc nedávaly. Větší vyhranost byla na naší straně. Výhra 2:0

Poslední zápas s Vyškovem byl souboj o 2. místo ve skupině. První set na soupeřky vlétáme a nedáváme jim šanci. Druhý set a naše veliká „deka“… nedaří se vůbec nic. Snaha je, ale nepřesný příjem, množství míčů přehraných zadarmo…Zápas končí remízou 1:1

Ve skupině končíme na míče na 3. místě a čeká nás boj o celkové 5. místo se soupeřkami z Karviné. První set vyhráváme „o parník“, druhý set musíme hodně bojovat. Naše zbraň - servis, nás v posledním setu přestal poslouchat. Konečná výhra 2:0. Celkově jsme skončily na 5. místě.

Hrály: Václavková, Bečičková, Foldynová, Köhlerová, Kašparová, Kahounová, Šmídová