2. 9. 2017 JŘI ŽAMBERK M-KP2

2. 9. 2017 VOLEJBAL  Č. TŘEBOVÁ-ŽAMBERK.

Dne 2. 9. 2017 začala juniorům Sokola Č. Třebová volejbalová sezóna. V rámci přípravy na hlavní soutěž, 1. ligy juniorů, se družstvo juniorů zúčastní krajského přeboru Pardubického kraje mužů 2. třídy. Pro letošní sezónu bylo družstvo posíleno Janem Kostkou z Chocně a Jardou Jirečkem z Litomyšle.

K prvnímu zápasu družstvo zajíždělo do Žamberku. Družstvo Žamberku posílilo pro letošní sezónu o 3 hráče Sokola Česká Třebová II a ty svojí herní zkušeností tvořili hru Žamberku. Pro naše mladé družstvo velká zkušenost. Protože to byl první zápas v sezoně a po soustředění, kde hráči nabírali hlavně fyzickou kondici, chtěl jsem hráče poznat na jednotlivých postech, pro které budou v sezóně využíváni.

Určitě byly k vidění některé pěkné volejbalové výměny, ale hra našeho družstva byla přesto hodně chybová. Do začátku soutěže je nicméně dost času a tak máme na čem pracovat. Hráče musím pochválit za bojovnost a za to, jak se poprali s nepříznivými podmínkami-kluzké hřiště, vítr a zima.

Sokol Č. Třebová reprezentovali Hubáček, Kadlec, Pejchal, Šplíchal, Lukáš, Kohoutek, Kostka a Skřivánek.

Žamberk-Č. Třebová 3:0, 3:0                                                                       M. Kadlec

Junioři a juniorky