1. 6. 2019, VOLEJBAL MUŽŮ, Č. TŘEBOVÁ-SLATIŇANY, KP2

Dne 1. 6. 2019 hostilo družstvo juniorů v přeboru KP2 mužů družstvo Slatiňan. Za velmi teplého a slunečného dne byl v obou zápasech vidět kvalitní, bojovný a líbivý volejbal. Domácí družstvo si chvíli hledalo svůj herní projev, ale nedalo soupeři nic zadarmo, a tak se o osudu rozhodovalo v 5.setu, kde mělo domácí družstvo více sil. V druhém zápase domácí měli jasně pod kontrolou první dva sety a pod dojmem lehkého průběhu trochu polevili na koncentraci, a borci hostujícího družstva toho využili a nasměrovali zápas zase do 5.tého setu. Tam zase dominovali domácí. Druhý zápas měl skončit jasným vítězstvím domácích 3:0 a jen díky nekoncentrovanosti bylo ze zápasu drama.

Hráli: Červinka, Skřivánek V., Lukáš, Hruška, Bělka, Šplíchal, Pejchal, Kadlec a Jireček.

Č. Třebová – Slatiňany 3:2, 3:2.