13. 10. 2018 JŘI H. KRÁLOVÉ 1. LIGA

13. 10. 2018, VOLEJBAL JUNIORŮ, Č. TŘEBOVÁ-H. KRÁLOVÉ, 1. LIGA.

Dne 13. 10. 2018 pokračovala 1. liga juniorů 3. kolem. Junioři hostili družstvo Hradce Králové, které má v soutěži ty největší ambice. Pro tento dvojzápas chyběli Skřivánek V. a L., Šplíchal a ke hře nebyl zdravotně připraven Bělka. První set v našem podání byl hodně slabý. Sestava však zůstala a začala bojovat a do stavu 16:16 v druhém setu byla naše hra bojovná a kvalitní. Pak však přišly naše nevynucené chyby a bylo po setu. V třetím setu jsme stále dotahovali, ale soupeř si vítězství nenechal sebrat. Do druhého zápasu na smeč místo Kostky nastoupil Lukáš. V prvním setu po heroickém výkonu kluci sahali po vítězství, ale díky malé odvaze v útoku kluci set ztratili. Tato prohra v koncovce poznamenala další průběh zápasu. Kluci bojovali, ale kvalita byla na straně soupeře. Zápasy přinesly krásné výměny, které většinou bral soupeř, protože balóny dohrával s větším nasazením a větší odvahou. V těchto zápasech jsme lépe podávali než v minulém domácím zápase se Svitavami. Hráli: Kostka, Kadlec, Koudelný, Pejchal, Jireček, Bělka, Lukáš a Červinka.

Česká Třebová-H. Králové 0:3, 0:3