8. -9. 9. 2018 JŘI CHOCEŇ, SLATIŇANY KP PCE KRAJE

8. – 9.  9. 2018, VOLEJBAL MUŽŮ, CHOCEŇ B-Č. TŘEBOVÁ, SLATIŇANY-Č. TŘEBOVÁ.

V proběhlém víkendu družstvo juniorů nastoupilo ke dvěma zápasům. Po středeční dohrávce a výborném výkonu  v zápase hraném v tělocvičně, čekalo naše družstvo v sobotu utkání s Chocní B v Chocni a v neděli na hřišti Slatiňan. V sobotním zápase se klukům moc nedařilo. Bylo to způsobeno opětovným přechodem z tělocvičny na venkovní kurty. Hra venku má svá specifika, která hře přinášení nestandardní podmínky, s kterými se hráč musí vyrovnat. Pro rozvoj mladých hráčů je to dobrá průprava. V Chocni chyběla hráčům bojovnost a větší zápal pro hru, v neděli šel výkon družstva nahoru a i výsledkově se zlepšený výkon projevil.  Hráli: Kostka, Kadlec, Skřivánek V. a L., Pejchal, Šplíchal, Koudelný, Bělka, Lukáš a Červinka.

Choceň B-Č. Třebová 3:0, 3:0

Slatiňany-Č. Třebová 3:1, 3:0