4. 11. 2017 JKY Č.KOSTELEC 1.LIGA

VOLEJBAL 1. LIGA JUNIOREK  SK. C.       Č. TŘEBOVÁ – ČERVENÝ KOSTELEC.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ  – VOLEJBAL ČERVENÝ KOSTELEC  3:0 25:19, 30:28, 25:20

Další zápasy 1. ligy juniorek hrajeme v sobotu 4. 11. 2017 v České Třebové  od 9 hod. Hostíme družstvo juniorek Volejbal Červený Kostelec. Bohužel stále chybí hráčky, K. Bělková, D. Klíglová. Takže k dispozici máme s liberem 9 dívek.                                                                                                První set začínáme dobře, od začátku si uděláme několika bodový náskok, který si udržujeme po celý první set. Od poloviny setu pouštíme do hry Kašparovou a Hladílkovou.  Průběh druhého setu je stejný, vedeme 15:11, střídáme a na hřiště opět pouštíme Kašparovou a Hladílkovou. Vedeme 21:18. Po chvilkovém tahání o body se daří českotřebovským dívkám vyhrát druhý set 30:28. Třetí set je hraný s přehledem, vedeme 10:2, 16:11, 23:17. Vyhráváme první zápas 3:0.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ  – VOLEJBAL ČERVENÝ KOSTELEC  3:1 25:8, 25:16, 23:25, 26:24

Průběh prvního a druhého setu, druhého zápasu je zcela obdobou prvního zápasu. První set je „volejbalovou smrští“ českotřebovských dívek.  Vyhráváme 25:8, ač na hřiště v půlce setu opět pouštíme dívky z lavičky. Vítězství druhého setu již není tak výrazné, ale průběh 9:10, 16:12, 22:15, byl v koncovce snadný. Do třetího setu necháváme na hřišti místo bloku T. Peškové , T. Kašparovou. Třetí set máme opět rozehraný výborně, na hřiště ještě pouštíme S. Hladílkovou. Vedeme 20:17, 23:19, najednou máme problém přihrát míč, kazíme servis a místo útoku , míče pouze přehráváme. Prohráváme 23:25.  Po prohraném třetím setu, dívkám trvá, než-li se z této skutečnosti vzpamatují. Od začátku setu stále prohráváme, daří se dotáhnout náskok soupeře až na stavu 20:20. Dostáváme se do vedení 22:21, 24:22, ale zbytečné chyby dávají soupeři šanci dotáhnout stav na 24:24. V koncovce dává „Čahy“, L. Klimková ze servisu eso a další bod přidáváme z útoku. Vyhráváme 3:1.

Pod vedením R. Hanzelky Sokol Č. Třebová reprezentovala: Šplíchalová, Štefanová, Pešková, Klimková, Foldynová, Bečičková, Kašparová, Voleská, Hladílková.