6. 9. 2020 VOLEJBAL, KP MUŽŮ 2 TŘÍDY DOMA SE SLATIŇANY .

Po výhře v letohradě dnes pokračoval KP M 2. třídy utkáním proti družstvu Slatiňan. Poslední 2 zápasy na turnajích jsme vyhráli, a tak jsme byli natěšení na 6 bodů za 2 výhry. Ale vše bylo jinak. Dnes kluci byli oproti soupeři více nepřesnění, a i méně organizovaní. I když se postupně zvyšovala bojovnost a přesnost, tak to nebylo ono. První zápas i přes změny sestavy jsme nedokázali otočit. V druhém zápase už byl výkon lepší, a nebýt toho, že kluci v prvním setu 2.zápasu udělali více chyb a set měli vyhrát, mohl být výsledek jiný. Ale na, kdyby se nehraje, soupeř byl dnes lepší a vyhrát si zasloužil. Kluci nehráli špatně, ale dnes více chybovali než v zápase s Letohradem. Za Českou Třebovou nastoupili: Bělka, Hruška, Fišer, Kadlec, Sykora, Skřivánek, Šplíchal a Štech.

Č. Třebová-Slatiňany 1:3, 0:3

MK