20. 1. 2018 JŘI SVITAVY 1.LIGA

20. 1. 2018 VOLEJBAL JUNIORŮ  T. J. SVITAVY-SOKOL Č. TŘEBOVÁ.

Dne 20 1. 2018 odehráli junioři další kolo 1. ligy v hale Na Střelnici ve  Svitavách.

Do prvního zápasu v roce 2018 nenastoupili junioři v optimální sestavě. V pátek na tréninku se zranil Červinka, Šplíchal nemocen a Pejchal po dlouhodobé nemoci, se pomalu zapojuje do tréninku. Do družstva juniorů byl povolán Lukáš Skřivánek a Michal Bělka. V prvním zápase jsem si kvalitním servisem vytvořili mírnou převahu, která se rozplynula v koncovce, kterou kluci prohráli 2:11, když vyrobili 9 chyb. V druhém setu jsme nezachytili začátek (0:8) a po změnách v sestavě a zlepšeném výkonu kluci prohrávají set 20:25. Třetí set je opět vyrovnaný, ale zase nás srážení vlastní chyby.

Do druhého zápasu vstupujeme s odhodláním, vyhrát hned první set. To se nedaří a po jasném průběhu první set prohráváme a hra se nelepší ani v druhém setu. Měníme nahrávače (Bělka za Pejchala) a na post diagonální hráče nastupuje Kostka. Srovnáváme krok se soupeřem, ale na výhru v setu to nestačí.  Do třetího setu místo Koudelného nastupuje Lukáš Skřivánek, první zápas mezi juniory, když je věkem ještě kadet, a volejbal hraje teprve 1,5 roku. Družstvo hraje bez chyb a daří se mu, a tak dostáváme soupeře pod tlak. V koncovce za stavu 20:20 soupeř riskantním podáním znemožňuje kvalitní založení útoku a 3 x se nám nedaří bodově uhrát útok. Přesto jsme s předvedeným výkonem v takto kombinované sestavě spokojeni.

Sokol Č. Třebová reprezentovali Kadlec, Bělka, Pejchal, Lukáš, Koudelný, Kostka,  Jireček, Skřivánek V.  a Skřivánek L..