10. 12. 2017 JŘI ŠLAPANICE 1. LIGA

10. 12. 2017 VOLEJBAL JUNIORŮ  Č. TŘEBOVÁ-SOKOL ŠLAPANICE.

Dne 10. 12. 2017 odehráli junioři další kolo 1. ligy a to doma s družstvem Sokola Šlapanice.

Zápas se Šlapanicemi jsme předehrávali. Stále se snažíme dávat prostor všem hráčům. Trochu se to odráží na kvalitě hry, ale při absenci Pejchala na nahrávce, je to pro zaskakujícího nahrávače Bělku a všechny ostatní dobrá zkušenost. V prvním zápase máme problém se zakládáním útoku, což vede k mnoha chybám. Špatně vykrýváme vlastní útok, ale během zápasu se tato činnost zlepšuje.

Do druhého zápasu kluci přidávají na bojovnosti, když bojovnost v prvním zápase nebyla špatná. Začíná se dařit a vyhráváme po boji první set. Druhý a čtvrtý set špatně začínáme a to se s námi vleče celé sety. Třetí set prohráváme nejtěsnějším rozdílem po boji, když v koncovce 3 x zbytečně chybujeme.

Dnes jsme v prvním zápase bojovali z kvalitou nahrávky a její čistotou, ale před druhým zápasem jsme si řekli, v čem je problém a Bělka se výrazně zlepšil, vzal si rady k srdci a za tento přístup jej chválím. Celé družstvo zaslouží pochvalu svým přístupem, nasazením a bojovností a že děláme stále mnoho chyb? Každý zápas nám přináší novou zkušenost a odstraňování chyb.

Sokol Č. Třebová reprezentovali Kadlec, Bělka, Šplíchal, Lukáš, Koudelný, Kostka, Červinka, Jireček, Hubáček  a Skřivánek.

10.12. 10:00

Česká Třebová