5. 2. 2017 JKY TRUTNOV 1.LIGA

5. 2. 2017 1. LIGA VOLEJBALU JUNIOREK TRUTNOV-Č.TŘEBOVÁ.

Neplánovaně v neděli 5. 2. 2017 vyrážíme k dalšímu zápasu ligy juniorek k soupeřkám do Trutnova. Bohužel náš tým bojoval kromě zranění i s velkou nemocností a proto jsme museli zápas ligy přeložit ze soboty na neděli. Velké díky patří ještě jednou nejen trutnovskému trenérovi Jirkovi Haufovi, ale také celému týmu soupeřek.

A jak se nám dařilo? Oba zápasy měly podobný průběh. Nejvíc nás trápilo málo důrazné nebo zkažené podání a velká nejistota na příjmu. Bohužel každý lehce přehraný  míč, máme s velkou razancí hned zpět.  Holky, i když makají a opravdu se snaží, na soupeřky nemají. Za celé dva zápasy se nám podaří jeden set uhrát, o další sice bojujeme, ale soupeřky jsou úspěšnější.

Hrály: kapitánka Verča Šplíchalová, Hanča Václavková, Týna Voleská, Linda Klimková, Natálka Foldynová, Anet Köhlerová, Terezka Pešková.

TRUTNOV-ČESKÁ TŘEBOVÁ 3:1, 3:0

Jana Rejmanová