21. 1. 2017 JKY JABLONEC N.N. 1.LIGA

21. 1. 2017 1. LIGA JUNIOREK JABLONEC N/NISOU – ČESKÁ TŘEBOVÁ.

V sobotu 21. 1. nás čekalo 1. kolo nadstavby 1. ligy juniorek, kdy náš tým vybojoval v základní skupině účast ve skupině o 1. – 6. místo. První zápas nás čeká u nejvzdálenějšího ze soupeřů v Jablonci.

Celý týden před zápasem jsme řešili nominaci hráček. Bohužel nemoci a vše kolem nominaci pozměnilo, a tak v sobotu k zápasu odjíždělo pouze 6 hráček. I trenérský post doznal změn, v pátečních nočních hodinách pomoc u týmu slíbil Jirka Fišar. Ode mě ještě jednou veliké díky.

A tak k soupeřkám neodjížděl tým v základním složení. Oba zápasy měly podobný průběh. Největší naší slabinou byl příjem. A bez něj bohužel nelze hrát. V zápasech se nám nepodařilo získat ani set. Ale příště budeme určitě úspěšnější.

Hrály: kapitánka Verča Šplíchalová, Hanča Václavková, Monča Nerudová, Sára Šmídová, Anet Verešpejová, Valča Bicanová

Junioři a juniorky