16. 3. 2019, VOLEJBAL JUNIORŮ, Č.  Č. TŘEBOVÁ-DRÁSOV , 1. LIGA.

Dne 16. 3. 2019 pokračovala po třítýdenní přestávce 1.liga juniorů. V domácím prostředí, v hale Na Skále (ZŠ Habrmannova), jsme přivítali družstvo Drásova, které je v průběžné tabulce na 4. místě, a tak nás nečekal lehký soupeř. Vstup do zápasu se nám nadmíru povedl. Honza Kadlec svým podáním soupeře deptal a tak jsme celkem lehce vedli 8:1. Náskok jsme si celý první set udržovali a set dovedli do vítězného konce. V druhém setu se klukům nedařilo, bylo nutné sestavu prostřídat. Do třetího setu nastoupila sestava kadetského družstva, doplněná o Honzu Kadlece, která minulý víkend odehrála kvalitní a těžké zápasy na finále Českého poháru ČR kadetů a na finále kadetské soutěže Jihomoravského kraje. Třetí a čtvrtý set kluci vyhráli těsným rozdílem, ale celé průběhy setů měli pod kontrolou. Do druhého zápasu nastoupila lehce obměněná sestava, která brzy vedla 2:0 na sety. A vypadalo to na lehké vítězství v druhém zápase 3:0. Kluci, ale ve třetím setu přestali kvalitně přijímat servis soupeře, a nedokázali si s ním poradit ani ve čtvrtém setu a tak o výsledku zápasu rozhodovala zkrácená hra pátého setu. Do té již nastoupila vítězná sestava z prvního zápasu, bez Kadlece, ale se Skřivánkem, když ve 3. a 4. setu se do hry zapojili všichni hráči. Do stavu 4:4 byla hra vyrovnaná, pak však kluci nedokázali otočit jedno postavení a to se podařilo až za stavu 4:13, což bylo pozdě na to, aby se dalo s průběhem setu něco udělat. Druhý zápas prohráváme 2:3.

Za dnešní předvedený výkon klukům gratuluji, ať těm co byli na hřišti tak i těm , kdo kluky na hřišti jistili z lavičky, díky neúnavnému povzbuzování. Dnes kluci předvedli pěkný volejbal, bojovný a kolektivní.

Hráli: Kadlec,  Kostka, Skřivánek V., Skřivánek L., Lukáš, Bělka, Jireček, Pejchal, Šplíchal a Červinka.

Č. Třebová-Drásov  3:1, 2:3.