26. 1. 2019 VOLEJBAL JUNIORŮ, HRADEC KRÁLOVÉ, 1. LIGA.

Dne 26.1.2019 pokračovala 1. liga juniorů. Junioři zajížděli za družstvem Hradec Králové. Pro tento dvojzápas chyběli Bělka, Kostka a Jireček. První zápas v našem podání byl hodně slabý. Kluci působili, jak kdyby se ještě nestihli probudit.  Do druhého zápasu jsme provedli v postavení velké změny, na smeč místo Kadlece nastoupil Skřivánek V, který hrává na U-čku. Kadlec hrál na pozici libera a výrazně se zvýšila činnost v poli, což bylo znát i ve výsledku námi uhraných bodů. Na post U-čka hrál Šplíchal, který hraje na bloku. Kluci bojovali, i když hráli na jiných postech, než běžně hrají.  Druhý zápas přinesl krásné výměny a i chvíle, kdy kluci vyhrávali. Bohužel však kluci prohráli dvakrát 3:0.

Hráli: Kadlec, Koudelný, Pejchal, Lukáš a Červinka, Vladimír a Lukáš Skřivánkovi, Šplíchal

Markéta Bělková

Junioři a juniorky