10. 3. 2018 JKY TRUTNOV 1. LIGA

10. 3. 2018 VOLEJBAL JUNIOREK, TRUTNOV – Č. TŘEBOVÁ.

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV – TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ    3:0  25:23, 25:23, 25:19,  čas 70 min.

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV – TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ    3:0  25:23, 25:19, 25:21,  čas 69 min.

V  sobotu 10. 3. 2018 odjelo družstvo juniorek do Trutnova, k odehrání  8. a 9. kola ligové nástavby. Oproti zápasu v domácím prostředí, nastoupil soupeř k tomuto zápasu kompletní. Některá děvčata domácího družstva, vypomáhají družstvu  2. ligy žen Červeného Kostelce. Ač zápas byl až do koncovky setu vyrovnaný, většinou právě tato děvčata ze soutěže žen rozhodla koncovky setů. Soupeř lepší, nedělá tolik chyb jako českotřebovská děvčata, která se potom na odstranění těchto chyb, hrozně nadře. Po zásluze Trutnov vyhrává první zápas.                                                                           Podobný scénář má i druhý zápas. Soupeř tvrdší a jistější na útoku, to rozhodovalo.

Pod vedením R. Hanzelky Sokol Č. Třebová reprezentovala: Šplíchalová, Štefanová, Klimková, Pešková, Hladílková, Foldynová, Voleská, Voleská, Kȏhlerová.

Junioři a juniorky