16. 2. 2019, VOLEJBAL JUNIORŮ, Č. TŘEBOVÁ-Č. TŘEBOVÁ II, 1. LIGA.

Dne 16. 2. 2019 pokračovala 1.liga juniorů. V domácím prostředí jsme hostili družstvo Č. Třebové II. Zápas měl hojnou a bouřlivou diváckou účast. První zápas naše družstvo odehrálo v sestavě Bělka, Skřivánek L., Skřivánek V, Kadlec, Lukáš, Červinka. A byl k vidění kvalitní bojovný výkon z obou stran. Soupeř se první set rozkoukával, takže v prvním setu zvítězilo naše družstvo, v druhém naopak hosté zvítězili a zápas se lámal ve 3.setu, kdy kluci nedokázali za stavu 24:22 3 x uhrát bod a soupeř dokázal odvrátit několik setbolů a ve 4.setu už si vítězství v zápase nenechal vzít. Za předvedený výkon zaslouží oba soupeři pochvalu a kdo tento zápas shlédl, nelitoval. Do druhého zápasu jsme obměnili sestavu, tak aby dostali příležitost všichni hráči, ale družstvu se už tolik nedařilo jako v prvním zápasu a tak se postupně na hřiště vraceli hráči, kteří odehráli první zápas, ale už nebyla z naší strany taková bojovnost jako v prvním zápase a tak soupeř bral spravedlivě obě výhry.

Hráli: Kadlec, Koudelný, Pejchal, Červinka, Hruška, Skřivánek V., Skřivánek L., Lukáš, Bělka, Jireček a Kostka.

Č. Třebová-Č. Třebová II 1:3, 0:3.