18. 1. 2020, VOLEJBAL MUŽI, TURNAJ O POHÁR KVS PARDUBICE.

V sobotu 18.1.2020 pořádalo družstvo Letohradu 1. kolo a skupinu A  turnaje o putovní pohár KVS Pardubického kraje za účasti družstev TJ Pardubičky, Sokol Nasavrky, Orel. jednoty Letohradu a nás. Naši kluci jsou v soutěži opět nejmladší. Družstvo bylo tvořeno z kluků ve věku 20-15 letých.

V prvním zápase jsme se utkali s družstvem Letohradu, soupeř, kterého známe ze soutěže KP 2. Hra byla velice vyrovnaná, kluky chválím za bojovnost, ale zvítězila zkušenost (nechci říci stáří). Byl vidět rozdíl mezi chlapským volejbalem, kde se hraje více hlavou a dorosteneckým volejbalem kde více silou. Prohráli jsme 2:0 (25:20, 25:20).

V druhém utkání nás čekalo družstvo Pardubiček, Hra byla velmi vyrovnaná, ale velká bojovnost, kombinace síly a hlavy přinesla zasloužené vítězství 2:0 (25:22,25:18). Velká pochvala.

Do třetího zápasu jsme šli s vědomím, že družstvo Nasavrk nemá žádnou výhru a měli bychom je porazit. Bohužel byla vidět nekoncentrovanost na hřišti a velká nedůslednost hry se spoustou chyb. Zápas jsme ve výsledku vyhráli, 2:0 (25:16,30:28), ale po turnaji byly tři družstva se dvěma výhrami a počítaly se míče a na skóre jsme obsadili až 3.místo.

TJ Sokol Česká Třebová reprezentovali: Michal Bělka,  Jan Kadlec, Ondřej Lukáš, Jaroslav Koudelný, Vláďa Skřivánek, Vláďa Hruška, Jakub Sýkora a Sam Svoboda

Junioři a juniorky